Türkiyenin En İyi Dizi Forum Sitesi
 Yerli Dizi  Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu - Baskı Önizleme

+- Türkiyenin En İyi Dizi Forum Sitesi (http://forum.dizilerveoyuncular.com)
+-- Forum: Diziler Hakkında ve Dizi Anketleri (http://forum.dizilerveoyuncular.com/forum-diziler-hakkinda-ve-dizi-anketleri.html)
+--- Forum: Dizi Haberleri (http://forum.dizilerveoyuncular.com/forum-dizi-haberleri.html)
+--- Konu Başlığı:  Yerli Dizi  Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu (/konu-keske-hic-buyumeseydik-dizisi-konusu-ve-oyuncu-kadrosu.html)Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu - TalhaAzam - 02/11/2018

Show Tv kanalının yeni sezon için hazırlıkları süren dizis Keşke Hiç Büyümeseydik yayın tarihi belli oldu! Merakla beklenen dizi ne zaman başlayacak? Konusu ve merak edilenler haberimizde!
Keşke Hiç Büyümeseydik ne zaman başladı?
Oldukça başarılı ve sevilen oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkat çeken Show Tv ekranlarının yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu! Etkileyici konusu ile 30 senelik bir zaman dilimini anlatacak olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 9 Eylül Pazar akşamı Show Tv ekranlarında izleyici ile buluştu.

Keşke Hiç Büyümeseydik konusu;
Sevdiklerini kaybettiğin zaman ertelediğin zamanların kıymetini anlarsın. Ama o zamanların kıymetini anlaman onları geri getirmez. Küçükken birbirlerini çok seven kardeşlerin saçma sebeplerle birbirlerine düşmeleri gibi. Hulusi (Ege Aydan) ömrünün kalan günlerini yalnız başına geçirmiştir. Yaşarken beceremediğini öldükten sonra becerebilecek mi? Miras bıraktığı ev ailenin tekrar bir araya gelmesini sağlayacak mı yoksa satılıp gidecek mi?

Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncu Kadrosu;
Dizinin oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker gibi muhteşem isimler yer alıyor.RE: Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu - SıkıTakipci - 03/11/2018

Güzel bir diziye benziyor, ilk bölümü izleyip tekrar yorum yapacağım.